ამინდი

ვალუტის კურსი

 

შეხვედრა თურქეთის საგანგებო და სრულუფლებიან ელჩთან PDF Print E-mail
Thursday, 15 February 2018 07:45

თურქეთის საგანგებო და სრულუფლებიანმა ელჩმა, ქალბატონმა ფატმა ჯერენ იაზგანმა, თურქეთის გენერალურ კონსულთან, ქალბატონ მაკბულე კოჩაკთან ერთად გამართა გაცნობითი ხასიათის შეხვედრა საქართველოს საერთაშორისო ინვესტორთა ასოციაციის წევრი კომპანიების წარმომადგენლებთან. შეხვედრას ასევე ესწრებოდა ასოციაციის გენერალური მდივანი ბატონი ოსმან ჩალიშქანი. მხარეებმა განიხილეს ის მნიშვნელოვანი საკითხები, რომლებიც დაეხმარება ადგილობრივ და უცხოელ ინვესტორებს წარმატებულ საქმიანობაში.

 
გამოვიდა სსია-ს მორიგი ყოველკვირეული ეკონომიკური დაიჯესტი... PDF Print E-mail
Sunday, 11 February 2018 07:41

გთხოვთ იხილოთ დაიჯესტი No 418

 
გამოვიდა სსია-ს მორიგი ყოველკვირეული ეკონომიკური დაიჯესტი... PDF Print E-mail
Sunday, 04 February 2018 12:25

გთხოვთ იხილოთ დაიჯესტი No 417

 
გამოვიდა სსია-ს მორიგი ყოველკვირეული ეკონომიკური დაიჯესტი... PDF Print E-mail
Sunday, 28 January 2018 13:22

გთხოვთ იხილოთ დაიჯესტი No 416

 
გამოვიდა სსია-ს მორიგი ყოველკვირეული ეკონომიკური დაიჯესტი... PDF Print E-mail
Sunday, 21 January 2018 10:47

გთხოვთ იხილოთ დაიჯესტი No 415

 
გამოვიდა სსია-ს მორიგი ყოველკვირეული ეკონომიკური დაიჯესტი... PDF Print E-mail
Sunday, 14 January 2018 05:11

გთხოვთ იხილოთ დაიჯესტი No 414

 
გამოვიდა სსია-ს მორიგი ყოველკვირეული ეკონომიკური დაიჯესტი... PDF Print E-mail
Sunday, 07 January 2018 09:35

გთხოვთ იხილოთ დაიჯესტი No 413

 
გამოვიდა სსია-ს მორიგი ყოველკვირეული ეკონომიკური დაიჯესტი... PDF Print E-mail
Sunday, 31 December 2017 12:19

გთხოვთ იხილოთ დაიჯესტი No 412

 
გამოვიდა სსია-ს მორიგი ყოველკვირეული ეკონომიკური დაიჯესტი... PDF Print E-mail
Sunday, 24 December 2017 13:53

გთხოვთ იხილოთ დაიჯესტი No 411

 
გამოვიდა სსია-ს მორიგი ყოველკვირეული ეკონომიკური დაიჯესტი... PDF Print E-mail
Sunday, 17 December 2017 12:16

გთხოვთ იხილოთ დაიჯესტი No 410

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 1 of 69